Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:58
Reklama

Dwa wypadki jednego popołudnia. Uczestnicy tych zdarzeń mają poważne obrażenia

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają przyczyny dwóch wypadków, do jakich doszło wczoraj w powiecie krasnostawskim. W Bończy doszło do zderzenia osobówki z ciągnikiem rolniczym. Godzinę później w Krupcu czołowo zderzyły się dwie osobówki.
Dwa wypadki jednego popołudnia. Uczestnicy tych zdarzeń mają poważne obrażenia
Autor: Fot. Policja Krasnystaw

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godziny 15.30 w miejscowości Bończa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem, 23-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

- 42-letni traktorzysta nie odniósł poważnych obrażeń. Natomiast kierujący citroenem został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala - informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji.

Czytaj także: Kierowca bełkotał i zionął alkoholem. Wpadł, bo zepsuł mu się samochód

Do drugiego zdarzenia doszło przed godziną 17 w Krupcu, gdzie czołowo zderzyły się dwie osobówki. Kierujący volkswagenem, 58-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z mazdą.

- W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło dwoje pasażerów mazdy oraz kierowca volkswagena. Ich obrażenia okazały się poważne. Wstępnie ustalono, iż obydwaj kierujący byli trzeźwi - dodaje komisarz.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama