Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:54
Reklama

Matka z dzieckiem pod kołami toyoty. 59-latka staranowała rowerzystkę i kilka samochodów

59-latka najpierw spowodowała dwie kolizje, a potem potrąciła kobietę, która wiozła na rowerze w foteliku 3-letnie dziecko. Poszkodowani z obrażeniami zagrażającymi życiu trafili do szpitali. Dziecko zabrało do Lublina pogotowie lotnicze.
Matka z dzieckiem pod kołami toyoty. 59-latka staranowała rowerzystkę i kilka samochodów
Autor: fot. PSP Krasnystaw

Do poważnego wypadku doszło w dzisiaj na ul. Kościuszki. Za kierownicą toyoty siedziała 59-letnia mieszkanka gminy Kraśniczyn.

- Z ustaleń krasnostawskich policjantów wynika, że najpierw uderzyła w audi zaparkowane na ulicy Królowej Sońki, a potem w suzuki stojące na ulicy Kościuszki. Następnie potrąciła 45-letnią rowerzystkę, która wiozła w foteliku małe dziecko. Na koniec zderzyła się z nadjeżdżającą z naprzeciwka osobówką marki Renault - informuje komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Policjanci wyczuli od kierującej charakterystyczną woń alkoholu. Nie chciała jednak dobrowolnie poddać się sprawdzeniu stanu trzeźwości. Mundurowi byli zmuszeni zlecić pobranie od 59-latki krwi do badań.

Poszkodowana to mieszkanka Krasnegostawu. Najpierw trafiła do miejscowego szpitala, a potem została przetransportowana do Lublina. Jej dziecko do lubelskiej kliniki dziecięcej przy ul. Chodźki zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.    

Krasnostawscy policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkanka 29.05.2022 06:12
Dlaczego nikt nie pomyśli o spowalniaczach moze to zakończy wyścigi szaleńcow na Kościuszki

Ab 29.05.2022 07:44
Na kościuszki są spowalniacze a przyczyna wypadku nie była prędkość tylko promile

Mieszkanka ul. Kościuszki 29.05.2022 08:36
Nie pleć bzdur ,spowalniacze są, ale zaczynają się dopiero za skrętem w ulicę Polewaną,czyli tam gdzie liczba posesji przekracza dobrze ponad 100. Tu gdzie zdarzył się wczorajszy wypadek , czyli pierwsze 100 posesji, żadnych spowalniaczy nie ma. I to jest kolejny absurd -pół ulicy ma spowalniacze, a drugie pół ich nie ma, bo po co było je zamontować wzdłuż całej Kościuszki.

Mieszkanka ul Kościuszki 29.05.2022 08:42
I tu nie chodzi tylko o wczorajszy wypadek, gdzie przyczyną był alkohol, tylko o sytuacje, które dzieją się na tej ulicy każdego dnia , żeby za chwilę nie było kolejnej tragedii, której przyczną będzie tym razem wąska szosa i nadmierna prędkość.

Kierowca 29.05.2022 08:02
Dla takiego czlowieka spowalniacze nie sa przeszkoda

Andrzej 29.05.2022 08:47
Dla tej pijanej moze i nie ale dla innych piratow drogowych juz tak.To nie pierwszy wypadek na ul.Kosciuszki ale wczesniejsze konczyly sie na plotach,bramach i slupach az w koncu popadlo na czlowieka.

Mieszkanka ul. Kościuszki 29.05.2022 08:03
Juz dawno powinny być zamontowane progi zwalniające, znaków ograniczenia prędkości też tutaj nie ma. Dwa lata temu podpisywaliśmy petycję w tej sprawie i od tamtej pory cisza. A strach przed dom wyjść, bo tak szaleją tą ulicą, że tylko patrzeć jak wjedzie taki komuś do ogródka czy do domu. Spacer chodnikiem też do przyjemnych nie należy, bo ludzie się boją, że wariat za kierownicą w ciebie wjedzie i kolejne nieszczęście będzie gotowe. O nocnych wyścigach nawet nie wspomnę. Z posesji ciężko wyjechać, a psudokierowcy pokazują swoje oburzenie pukaniem się w czoło, jak ktoś chce z własnego podwórka wyjechać, bo przecież jakim to prawem mieszkańcy utrudniają ruch na "kościuszkowskiej autostradzie". Gdzie jest policja? Czemu nie łapią tu tych piratów drogowych? No ale tak to w naszym kraju bywa, pisz petycje to mają cię gdzieś, dopiero jak zdarzy się jakieś nieszczęscie, to wtedy może ktoś coś z tym zrobi, ale u to nic pewnego. To co się dzieje na tej ulicy, to do tv się nadaje.

Małolat22 28.05.2022 20:48
Dla takich osób to odrazu dozywotnia krata

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama