Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 05:52
Reklama

Medalowy weekend Cementu

Trwa dobra passa zawodników Cementu Gryfa Chełm. Z trzech turniejów, rozegranych 21 i 22 maja, wrócili z kolejnymi medalami. Doskonałą formę zaprezentowali zarówno starsi zapaśnicy i zapaśniczki, jak i ich młodsze koleżanki.
Medalowy weekend Cementu

Alicja Nowosad i Daniela Tkachuk znalazły się w 11-osobowej reprezentacji Polski startującej w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczy U20, który odbył się w stolicy Rumunii. Był to dla nich bardzo udany występ, ponieważ obie juniorki wróciły z Bukaresztu z medalami. Daniela Tkaczuk, wicemistrzyni Europy i trzecia zawodniczka Mistrzostw Świata, w świetnym stylu wywalczyła złoto w kat. 74 kg. Alicja Nowosad zdobyła medal brązowy w kat. 65 kg. Po zakończonych zmaganiach, wraz z pozostałymi polskimi zawodniczkami, udały się na zgrupowanie kadry narodowej, aby przygotować się do zbliżających się Mistrzostw Polski Juniorek.

Cement Gryf Chełm miał również swoich reprezentantów w Mistrzostwach Polski U15 w Gomulinie.

- Bardzo dobrze wypadł tam Michał Woźniak, ponieważ zdołał wywalczyć brązowy medal – mówi Mieczysław Czwaliński, wiceprezes Cementu Gryfa Chełm. - Tuż za podium, na piątych miejscach, udział zakończyli Kuba Lewandowski i Dawid Hawryluk.

Kolejną areną zmagań dla chełmskiego Cementu była Stróża koło Kraśnika. Tam odbyły się 21. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek, Młodziczek i Dzieci w zapasach kobiet. Młode chełmskie zapaśniczki wróciły z nich z kilkunastoma medalami. Złote krążki wywalczyły: Emilia BudychWiktoria PrzyczynaNicola Przyczyna i Monika Dadas, srebrne: Roksana Sawicka i Marta Gajowniczek, a brązowe: Maria DziadkoZofia JankowskaZuzanna CiejakDaryna HolovenkoWiktoria ŚmigielskaNatalia Małek i Anna Kamola. Ich rezultaty przełożyły się również na trzecią lokatę w klasyfikacji zespołowej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama