Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Cleo, Patrycja Markowska i Andrzej Duda na Dniach Włodawy

Miasto szykuje imprezy i wielkie otwarcie rynku po rewitalizacji. Wcześniej będzie WrakRace i Jack Moore.
Cleo, Patrycja Markowska i Andrzej Duda na Dniach Włodawy

Mieszkańcy Włodawy po dwóch trudnych latach doczekają się wreszcie miejskich imprez. Na początku lipca do Włodawy ma przyjechać Cleo i Patrycja Markowska. Część koncertowa odbędzie się w niedzielę, 3 lipca. Natomiast podczas Dni Włodawy ma być także oficjalnie otworzony rynek miejski. I to nie przez byle kogo. Do nadbużańskiego miasteczka ma przyjechać prezydent Polski Andrzej Duda.

- Szykujemy się do cyklu wydarzeń. Mamy nadzieję, że strefa objęta zakazem przebywania nie będzie przedłużona. Na początku lipca zorganizujemy Dni Włodawy oraz oficjalne otwarcie rynku. Z kancelarii prezydenta otrzymaliśmy wstępne potwierdzenie wizyty. Jak już będziemy znali datę przyjazdu, to wtedy będzie wiadomo dokładnie, kiedy zorganizujemy tę uroczystość - zapowiada burmistrz Włodawy, Wiesław Muszyński

Przedsmak Dni Włodawy mieszkańcy będą mogli poczuć już w czerwcu. W piątek, 13 maja, ruszyły zapisy na WrakRace Włodawa. 18 czerwca tradycyjnie na błoniach, między Włodawą a Orchówkiem, odbędą się wyścigi samochodowych wraków. 

- Startujemy już za kilka dni. Pamiętajcie! Liczba miejsc ograniczona! W tym roku przewidzieliśmy imprezę na max. 50 załóg! Zapisy pod nr tel. 507 732 604, w godzinach 8-15. Rezerwacja jest na okres 3 dni - zapowiadają organizatorzy.

Wpisowe na WrakRace kosztuje 250 zł. Uiszczenie wpłaty wiąże się z wpisaniem na listę startową. Wieczorną atrakcją na festiwalu WrakRace będzie występ, zorganizowany w ramach folkostacji, Jack'a Moore'a, syna słynnego Gary'ego Moore'a.

- Cieszę się, że wreszcie coś się będzie działo w naszym mieście. To była naprawdę długa przerwa i mieszkańcy są spragnieni kultury i wydarzeń. Dzięki takim imprezom odpocznie nam psychika, bo nie będziemy myśleli o tym, że mieszkamy w jakiejś strefie. Może to też zachęci ludzi do tego, że warto przyjechać do Włodawy - słyszymy od jednego z mieszkańców ul. Chełmskiej.

To nie koniec wydarzeń, jakie czekają mieszkańców Włodawy. W dniach 22-23 lipca odbędzie się festiwal Zew Natury. Na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji, ale wiemy już, że będzie połączony z folkostacją pod WDK. Ponadto 14 sierpnia czeka włodawiaków Zlot Food Trucków, a w ostatni weekend wakacji zaplanowany jest Jarmark Pauliński.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama