Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Chełm. Wybory sołtysa w Jagodnem

Wieś Jagodne znalazła się oficjalnie w granicach administracyjnych gminy Chełm. Przyszła pora na wybór nowego gospodarza.
Gm. Chełm. Wybory sołtysa w Jagodnem

Wybory sołtysa odbędą się 22 maja o godzinie 14 w świetlicy w Horodyszczu.

Władze gminy przypominają, że aby cała procedura mogła zostać uznana za ważną, na wyborach musi stawić się minimum 20 procent uprawnionych do głosowania mieszkańców sołectwa. Jeśli w wyznaczonym dniu nie uda się przeprowadzić ważnego głosowania, nowy sołtys zostanie wybrany w innym terminie i nawet jeśli na zebraniu nie uda się osiągnąć wymaganej frekwencji, wybory zostaną rozstrzygnięte.

Uprawnionym do głosowania jest mieszkaniec sołectwa posiadający czynne prawo wyborcze w wyborach do rady gminy.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama