Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zapisz się do Szkolnej Ligi Rowerowej ze św. Janem Pawłem II

Cele cyklu Szkolnej Ligi Rowerowej to popularyzacja kolarstwa i turystyki rowerowej w Polsce, propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także kontynuowanie nowych trendów w organizacji imprez rowerowych w Polsce.
Zapisz się do Szkolnej Ligi Rowerowej ze św. Janem Pawłem II

Organizatorami zawodów są Gmina Chełm, Sklep Rowerowy Peleton, GKK Peleton Okszów, Parafia Świętej Rodziny w Chełmie i Miasto Chełm.

Daty i miejsca wyścigów:

  • 21 maja 2022 r., teren przy kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Chełmie ul. Szymanowskiego 19.
  • 18 czerwca 2022 r., plac przy amfiteatrze Kumowa Dolina.
  • 24 września 2022 r., teren przy Zalewie Żółtańce.

Zapisy zaczynają się na dwa tygodnie przed zawodami. Szczegóły znajdziecie: link do zapisów i regulamin.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama