Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:28
Reklama

Arka bez trenera. Szukają następcy z doświadczeniem pierwszoligowym

Sławomir Czarnecki nie jest już szkoleniowcem Arki Tempa Chełm. Władze klubu poinformowały o tym w oficjalnym komunikacie.
Arka bez trenera. Szukają następcy z doświadczeniem pierwszoligowym
Autor: Fot. Arka Tempo Chełm

Jak przekazał nam Gabriel Wlaź, prezes KS Arka Tempo Chełm, decyzja o zwolnieniu trenera Sławomira Czarneckiego zapadła bezpośrednio po turnieju finałowym o awans do I ligi rozegranym.

- Trener Czarnecki bardzo dobrze kierował zespołem przez ostatnie dwa lata, jednak cel jaki został postawiony przed sezonem nie został osiągnięty - wyjaśnia Gabriel Wlaź. - Powstała sytuacja, w której baliśmy się, że trener będzie przenosił na zawodników negatywne emocje związane z brakiem awansu, a tego chcemy uniknąć. A nasz cel pozostaje niezmienny, chcemy walczyć o I ligę, bo nasz zespół na to zasługuje. Wierzę, że za rok będziemy rozmawiali o tym, jak właśnie na nią budować skład drużyny. Trener fantastycznie wykonał swoją pracę, jednak brak awansu powoduje, że dalsza współpraca nie ma obecnie sensu.

Władze Arki zaznaczają, że rozstanie nastąpiło w zgodzie i w szacunku, liczą również na dalszą pomoc ze strony byłego już szkoleniowca, nie wykluczając jego pracy na innym stanowisku w przyszłości. Kto będzie teraz kierował zespołem chełmskich siatkarzy? Wiadomo tylko, że ta funkcja ma zostać powierzona osobie z doświadczeniem pierwszoligowym.

- Rozmawiamy już z trenerami czołowymi na poziomie I ligi i uważamy, że tylko w ten sposób możemy zrobić krok ku rozwojowi Arki – podsumowuje Gabriel Wlaź.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama