Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:30
Reklama

Arka bez trenera. Szukają następcy z doświadczeniem pierwszoligowym

Sławomir Czarnecki nie jest już szkoleniowcem Arki Tempa Chełm. Władze klubu poinformowały o tym w oficjalnym komunikacie.
Arka bez trenera. Szukają następcy z doświadczeniem pierwszoligowym
Autor: Fot. Arka Tempo Chełm

Jak przekazał nam Gabriel Wlaź, prezes KS Arka Tempo Chełm, decyzja o zwolnieniu trenera Sławomira Czarneckiego zapadła bezpośrednio po turnieju finałowym o awans do I ligi rozegranym.

- Trener Czarnecki bardzo dobrze kierował zespołem przez ostatnie dwa lata, jednak cel jaki został postawiony przed sezonem nie został osiągnięty - wyjaśnia Gabriel Wlaź. - Powstała sytuacja, w której baliśmy się, że trener będzie przenosił na zawodników negatywne emocje związane z brakiem awansu, a tego chcemy uniknąć. A nasz cel pozostaje niezmienny, chcemy walczyć o I ligę, bo nasz zespół na to zasługuje. Wierzę, że za rok będziemy rozmawiali o tym, jak właśnie na nią budować skład drużyny. Trener fantastycznie wykonał swoją pracę, jednak brak awansu powoduje, że dalsza współpraca nie ma obecnie sensu.

Władze Arki zaznaczają, że rozstanie nastąpiło w zgodzie i w szacunku, liczą również na dalszą pomoc ze strony byłego już szkoleniowca, nie wykluczając jego pracy na innym stanowisku w przyszłości. Kto będzie teraz kierował zespołem chełmskich siatkarzy? Wiadomo tylko, że ta funkcja ma zostać powierzona osobie z doświadczeniem pierwszoligowym.

- Rozmawiamy już z trenerami czołowymi na poziomie I ligi i uważamy, że tylko w ten sposób możemy zrobić krok ku rozwojowi Arki – podsumowuje Gabriel Wlaź.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama