Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:44
Reklama

Fajsławice: Zbiornik wodny po liftingu. Zawody wędkarskie na dobry początek

W najbliższą niedzielę, 22 maja planowane jest uroczyste otwarcie zrewitalizowanego zbiornika wodnego w Fajsławicach. W programie są między innymi zawody wędkarskie o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.
Fajsławice: Zbiornik wodny po liftingu. Zawody wędkarskie na dobry początek
Autor: Fot. UG Fajsławice

- Ten sezon wędkarski zapowiada się bardzo przyjemnie, bo w odnowionym otoczeniu. Zbiornik wodny, na którym znajduje się łowisko, przeszedł w ubiegłym roku gruntowną rewitalizację. Obecnie stał się bardzo atrakcyjnym miejscem nie tylko dla wędkarzy, ale i dla wszystkich mieszkańców gminy i turystów. Umocnione wały, a także nowy chodnik, oświetlenie i ławki sprawiły, że jest to chętnie odwiedzane przez ludzi miejsce odpoczynku w otoczeniu natury - mówi Aleksandra Granat z Urzędu Gminy Fajsławice.

Każdego roku na tym zbiorniku odbywają się zawody wędkarskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dorośli i dzieci rywalizują o Puchar Wójta Gminy Fajsławice. W najbliższą niedzielę nagrodą będzie Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.

- Zawody będą częścią uroczystego otwarcia zrewitalizowanego zbiornika wodnego. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy na godz. 16 - dodaje.

Zmagania dla dorosłych odbędą się między godziną 6 a 9. Dzieci rozpoczną rywalizację o godz. 14.

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama