Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Fajsławice: Zbiornik wodny po liftingu. Zawody wędkarskie na dobry początek

W najbliższą niedzielę, 22 maja planowane jest uroczyste otwarcie zrewitalizowanego zbiornika wodnego w Fajsławicach. W programie są między innymi zawody wędkarskie o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.
Fajsławice: Zbiornik wodny po liftingu. Zawody wędkarskie na dobry początek
Autor: Fot. UG Fajsławice

- Ten sezon wędkarski zapowiada się bardzo przyjemnie, bo w odnowionym otoczeniu. Zbiornik wodny, na którym znajduje się łowisko, przeszedł w ubiegłym roku gruntowną rewitalizację. Obecnie stał się bardzo atrakcyjnym miejscem nie tylko dla wędkarzy, ale i dla wszystkich mieszkańców gminy i turystów. Umocnione wały, a także nowy chodnik, oświetlenie i ławki sprawiły, że jest to chętnie odwiedzane przez ludzi miejsce odpoczynku w otoczeniu natury - mówi Aleksandra Granat z Urzędu Gminy Fajsławice.

Każdego roku na tym zbiorniku odbywają się zawody wędkarskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dorośli i dzieci rywalizują o Puchar Wójta Gminy Fajsławice. W najbliższą niedzielę nagrodą będzie Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.

- Zawody będą częścią uroczystego otwarcia zrewitalizowanego zbiornika wodnego. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy na godz. 16 - dodaje.

Zmagania dla dorosłych odbędą się między godziną 6 a 9. Dzieci rozpoczną rywalizację o godz. 14.

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama