Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wjechała w audi z dziećmi. Potem uciekła pieszo 

Kierująca fordem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z osobówką, którą między innymi podróżowały dzieci.
Wjechała w audi z dziećmi. Potem uciekła pieszo 
Autor: Fot. ilustracyjna

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Zarudni. Po godz. 13 chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji. Audi kierowała 37-letnia mieszkanka gminy Ruda-Huta. Podróżowały z nią jeszcze trzy osoby, w tym dzieci. Na szczęście obyło się bez poważnych urazów.

- Kierująca fordem oddaliła się z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, 41-letnia mieszkanka gminy Ruda-Huta była pod wpływem alkoholu. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie - informuje kom. Ewa Czyż, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Czytaj także: Chełm. Karambol na Litewskiej i Batorego


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama