Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

McDonald’s już działa. Otwarcie bez pompy [ZDJĘCIA]

Dzisiaj przed południem nastąpiło otwarcie restauracji McDonald’s w Krasnymstawie. Szturmu klientów nie było, ale franczyzobiorca nie ogłaszał oficjalnego terminu rozpoczęcia funkcjonowania lokalu.
McDonald’s już działa. Otwarcie bez pompy [ZDJĘCIA]

Restauracja pod szyldem znanej sieciówki jest 499. obiektem w Polsce. Zatrudnienie znalazło tam 65 pracowników, w tym 14 menadżerów. Na zewnątrz do dyspozycji jest ogródek zapewniający 56 miejsc dla gości. Są też stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych.

Czytaj także: Nasi strażacy uratowali koziołka z bagnistej pułapki. Był wyziębiony i wycieńczony [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Porażający wynik: ceny wyższe o 22 proc. niż rok temu. Horror!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Janoosh Shpak 12.05.2022 16:13
Będzieta tam bik maki jeść. W biedronce łopatka ze świniaka z krainy mięs w promocji. Nastukam za to kotletów na cały tydzień.

Leszek Łoza 12.05.2022 14:47
Naszedł sądny dzień spełnienia marzeń krasnostawskich dzieci.

Farmer 12.05.2022 13:42
Na drive thru traktorem można podjechać? Czy w gumowcach bede musial iść do środka?

Kobert Mościuk 12.05.2022 13:13
aaaaaale będe jadł! Właśnie stoję w kolejce, już za chwile big mac siądzie, a później wracam do orki.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama