Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Dubienka: Pieszy zginął pod kołami volkswagena

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło wczoraj po godzinie 21 w miejscowości Skryhiczyn. Volkswagen przejechał leżącego na jezdni mężczyznę. Jego życia nie udało się uratować.
Gm. Dubienka: Pieszy zginął pod kołami volkswagena
Autor: KMP w Chełmie

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi poza terenem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Sharan 34-letni obywatel Gruzji przejechał leżącego na jezdni 49-letniego mieszkańca Hrubieszowa.

- Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierującego pojazdem wykazało, że był trzeźwy – mówi kom. Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie.

Prowadzone pod nadzorem prokuratury postępowanie w tej sprawie wyjaśni szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Czytaj też: Nasz syn nie jest zabójcą! Rodzina walczy o niewinność mieszkańca gm. Dubienka [TYLKO U NAS]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama