Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:27
Reklama

Policja weszła do agencji towarzyskiej, a tam pokój z „50 twarzy Greya”. Pełne BDSM [ZDJĘCIA]

Sznury przyczepione do łóżka, a na ścianach powieszone pejcze. Tak wyglądał jeden z pokoi w klubie nocnym, do którego weszła policja.
Policja weszła do agencji towarzyskiej, a tam pokój z „50 twarzy Greya”. Pełne BDSM [ZDJĘCIA]
Autor: policja

Nad tą sprawą policja pracowała 2 lata. Wzięła na cel jeden z klubów nocnych. Śledztwo nie dotyczyło dokładnie klubu, ale gangu, który zarabiał pieniadze na prostytucji. Bo klub okazał się zwykłą agencją towarzyską.

– Po zebraniu materiału dowodowego kryminalni przystąpili do realizacji śledztwa prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. Policjanci wkroczyli do kierowanego przez sprawców klubu nocnego w Zabrzu oraz ich mieszkań, m.in. w Tarnowskich Górach, zatrzymując 39-latka kierującego grupą, oraz jej trzech członków w wieku od 32 do 50 lat, mieszkańców województwa śląskiego – relacjonuje policja.

Śledczy ustalili, że kolejny z członków gangu, 49-latek, przebywa na zagranicznym urlopie. Gdy wrócił do Polski, a jego samolot wylądował na lotnisku w Pyrzowicach, trafił prosto w ręce kryminalnych.

35-705924.mp4

Film z akcji policji znajduje się w tym miejscu.

– Zatrzymanym śledczy przedstawili zarzuty czerpania korzyści majątkowych z cudzego nierządu, z czego uczynili sobie stałe źródło dochodu oraz kierowania i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, za co może im grozić kara nawet do 10 lat więzienia – dodają mundurowi.

Wszyscy podejrzani zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Na poczet przyszłych kar i grzywien śledczy zabezpieczyli znalezione w trakcie przeszukań pieniądze w kwocie kilkunastu tysięcy złotych.

Policja publikuje zdjęcia z akcji. Jedno z nich szczególnie przykuwa uwagę. Widać na nim pokój w klubie nocnym. W środku stoi łóżko z baldachimem. Widać także przymocowane do mebla linki, a w lustrze odbijają się zawieszone na ścianie pejcze.

Na drzwiach do pokoju umieszczono dwie kartki: „Grey room” i „BDSM”.

Pierwsza nazwa  to nawiązanie do erotycznej powieści (zekranizowanej) „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, w której przystojny biznesmen uwodzi młodą kobietę, aby uprawiać z nią seks na wyszukane sposoby. Autorem trylogii pod tym samym tytułem jest E.L. James.

BDSM to skrót od brutalnych praktyk seksualnych. Opiera się na relacji dominacja-uległość. W repertuarze jest m.in. bicie, krępowanie, kneblowanie, poniżanie. 

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama