Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Kradzież na oddziale ratunkowym, zarzuty dla złodzieja i pasera

52-latka ukradł go z pokoju lekarskiego telefon, a następnie sprzedał swojemu znajomemu.
Włodawa: Kradzież na oddziale ratunkowym, zarzuty dla złodzieja i pasera

W niedzielę włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonu, do której doszło szpitalnym oddziale ratunkowym we Włodawie. Sprawca miał zabrać sprzęt z pokoju lekarskiego.

- Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa, którym okazał się 52-latek. Mężczyzna zaraz po kradzieży sprzedał telefon znajomemu, którego funkcjonariusze również zatrzymali do tej sprawy, a odzyskany telefon zabezpieczyli - informuje sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Prokurator na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawił zarzut kradzieży 52-latkowi, który za to przestępstwo będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat więzienia. Natomiast 56-latek usłyszał zarzuty paserstwa. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Dwóch nastolatków próbowało ukraść opla, jeden zaatakował policjanta

 


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama