Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:58
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Seksbiznes rozbity. Stręczyciele aresztowani

Zorganizowana grupa przestępczą, czerpiąca korzyści z nierządu, rozbita. Jej członkowie werbowali kobiety i ułatwiali uprawianie prostytucji w mieszkaniach na terenie całego województwa lubelskiego. Wpadła 30-letnia kobieta oraz jej dwaj koledzy w wieku 24 i 46-lat. Wszyscy zostali już tymczasowo aresztowani.
Seksbiznes rozbity. Stręczyciele aresztowani
Autor: Fot. KWP Lublin

Sprawę pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie prowadzą policjanci z zespołu do walki z handlem ludźmi wydziału kryminalnego KWP w Lublinie. Jak ustalili śledczy, działalność grupy polegała na werbowaniu kobiet, a następnie udostępnianiu im wynajętych mieszkań w celu świadczenia usług seksualnych.

Członkowie grupy zamieszczali ogłoszenia na portalach internetowych. Odbierali telefony od osób z całego województwa i nie tylko, zainteresowanych korzystaniem z usług seksualnych, oraz umawiali spotkania. Organizowali też transport, zapewniali ochronę oraz dostarczali kosmetyki i prezerwatywy. Połowa zarobionych przez kobiety pieniędzy za usługi seksualne wpływała do ich kieszeni.

Jak ustali policjanci grupa działała od stycznia do września.

- Zatrzymani to 30-letnia mieszkanka Puław oraz jej dwaj koledzy w wieku 24 i 46-lat. Wszyscy zostali już tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy – informuje kom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy KWP w Lublinie.

Czytaj także: Znaleźli kości podczas budowy drogi


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama