Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pstryknij portret zwierzaka!

Zwierzak jest całym Twoim światem? Uważasz, że to najpiękniejszy pupil na świecie? Zrób mu zdjęcie i przyślij do naszej redakcji. Nagrodzimy autorów najlepszy fotografii!
Pstryknij portret zwierzaka!

To może być ukochany pies lub kot, chomik, świnka morska, konik, królik lub zupełnie inny zwierzak, który skradł Twoje serce. Udział w konkursie polega na wysłaniu do redakcji zdjęcia i zgody na jego publikację. Fotografie oceni jury i wybierze najlepsze prace, które nagrodzimy.

- Premiowane będą zdjęcia, na których oprócz ukochanego zwierzaka, znajdzie się też jego właściciel. Liczymy na inwencją twórczą autorów. Kreatywność także będzie atutem zdjęcia - podkreśla redaktor Super Tygodnia Chełmskiego Wanda Jaroszczuk. - Laureatów konkursu ogłosimy podczas Dnia Zwierzaka 11 września. Przygotujemy też specjalną prezentację zgłoszonych prac.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek. Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Fotografie wysyłamy na adres [email protected] lub na messengera gazety. Termin zgłaszania upływa 3 września.

Czytaj też: Trzech mężczyzn zatrzymanych za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ibis 31.08.2021 14:48
Super inicjatywa

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama