Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:04
Reklama

Pstryknij portret zwierzaka!

Zwierzak jest całym Twoim światem? Uważasz, że to najpiękniejszy pupil na świecie? Zrób mu zdjęcie i przyślij do naszej redakcji. Nagrodzimy autorów najlepszy fotografii!
Pstryknij portret zwierzaka!

To może być ukochany pies lub kot, chomik, świnka morska, konik, królik lub zupełnie inny zwierzak, który skradł Twoje serce. Udział w konkursie polega na wysłaniu do redakcji zdjęcia i zgody na jego publikację. Fotografie oceni jury i wybierze najlepsze prace, które nagrodzimy.

- Premiowane będą zdjęcia, na których oprócz ukochanego zwierzaka, znajdzie się też jego właściciel. Liczymy na inwencją twórczą autorów. Kreatywność także będzie atutem zdjęcia - podkreśla redaktor Super Tygodnia Chełmskiego Wanda Jaroszczuk. - Laureatów konkursu ogłosimy podczas Dnia Zwierzaka 11 września. Przygotujemy też specjalną prezentację zgłoszonych prac.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek. Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Fotografie wysyłamy na adres [email protected] lub na messengera gazety. Termin zgłaszania upływa 3 września.

Czytaj też: Trzech mężczyzn zatrzymanych za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ibis 31.08.2021 14:48
Super inicjatywa

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama