Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Urszulin: Pomimo zaawansowanej ciąży, była pijana i kierowała rowerem

Prawie dwa promile miała cyklistka, która w Urszulinie jechała na podwójnym gazie. Nie przeszkadzała jej w tym nawet zaawansowana ciąża.
Gm. Urszulin: Pomimo zaawansowanej ciąży, była pijana i kierowała rowerem
Autor: Fot. Policja

Troską o siebie, innych użytkowników drogi, ani nawet o swoje przyszłe dziecko nie wykazała się 39-letnia mieszkanka gminy Urszulin. Dalszą jazdę kobiecie przerwali miejscowi policjanci. Kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

- Mundurowi powiadomili o zaistniałej sytuacji załogę karetkę pogotowia. Na szczęście tym razem nic się nie stało, natomiast za popełnione wykroczenie cyklistka odpowie przed sądem - informuje sierżant sztabowa Elwira Tadyniewicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Policjanci zatrzymali w Okunince 18-letniego chełmianina, który wjechał w ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem wykazało, że młody mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego opla z ponad promilem w organizmie. Na dodatek po sprawdzeniu w systemach wyszło na jaw, że kierowca nie miał wymaganych uprawnień do kierowania.

Czytaj także: Zatłukł taboretem współwięźnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama