Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Młodzież zaśpiewa z Magdą Wójcik

Czy śpiew to twoja pasja, lubisz wyzwania i chcesz przeżyć ciekawą artystyczną przygodę? Zgłoś się do projektu „Krasnystaw Young Vocal Challenge” pod auspicjami Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw i artystyczną opieką Magdy Wójcik z zespołu GOYA.
Młodzież zaśpiewa z Magdą Wójcik

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku 12-21 lat (rocznik 2009-2000), które są uczniami krasnostawskich szkół lub mieszkańcami Krasnegostawu. Do 30 czerwca br. muszą przesłać organizatorom dwa filmy, na których uczestnik śpiewa piosenki. Co najmniej jedna z nich powinna być w języku polskim. Łączny czas nagrań nie może przekraczać 10 minut.

- Spośród wszystkich uczestników wybierzemy grupę osób, które wezmą udział w warsztatach wokalnych i będą mogły zaprezentować się w profesjonalnej multimedialnej produkcji filmowej promującej nasze miasto i młodych krasnostawskich wokalistów. Podsumowaniem projektu będzie występ młodych artystów dla publiczności w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury oraz internetowa premiera nagranego filmu - mówi Marcin Wilkołazki, opiekun Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw.

Projekt MRMK jest realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krasnystaw przy wsparciu Stowarzyszenia „Krasnostawianie”, a także młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Artystyczną opiekę będzie sprawowała rodowita krasnostawianka Magda Wójcik z zespołu GOYA, znanego m.in. z przebojów „Smak słów” i „Tylko mnie kochaj”.

Zasady udziału w projekcie oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie: kvc.krasnostawianie.pl W kwestiach technicznych można kontaktować się z Justyną Wysocką (tel. 513 491 381) i Marcinem Wilkołazkim (tel. 606 308 132).\

Teraz czytane: Motokropla 2021 w Chełmie - fotorelacja

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama