W niedzielę w nocy dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w domu mieszkańca Włodawy. Policjanci na miejscu zastali trzech mężczyzn pod widocznym działaniem alkoholu, a na poduszce leżącą amunicję. Mundurowi zatrzymali wszystkich uczestników imprezy i zabezpieczyli 8 sztuk amunicji różnego rodzaju.
- Kolejnego dnia śledczy 38-letniemu mieszkańcowi Włodawy przedstawił zarzut posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia, natomiast dwóch pozostałych zatrzymanych zostało przesłuchanych w charakterze świadka i zwolnionych - mówi Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka KPP we Włodawie. - Wczoraj mężczyzna był doprowadzany do Prokuratury gdzie zdecydowano o zastosowaniu wobec niego dozoru Policji. Za to przestępstwo grozi do 8 lat więzienia.
Teraz czytane: Koszenie w Chełmie zostało wstrzymane? Nic podobnego!




![Krasnostawski Jarmark Wielkanocny. Tłumy na Rynku Miejskim [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-krasnostawski-jarmark-wielkanocny-tlumy-na-rynku-miejskim-galeria-zdjec-1774791711.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [29-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-3-2026-1774768544.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze