Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chmielaki na pewno się odbędą

Wciąż nie wiadomo, czy 50. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów dojdzie do skutku. Miasto podpisało umowy z artystami, ale wciąż zwleka z rozpoczęciem promocji imprezy. - Do końca maja nie podejmiemy żadnych decyzji, w jakim kierunku pójdą tegoroczne Chmielaki - mówi burmistrz Robert Kościuk.
Chmielaki na pewno się odbędą

W najbliższą środę po raz kolejny zbiorą się członkowie zespołu chmielakowego, aby przeanalizować bieżącą sytuację oraz doniesienia o luzowaniu obostrzeń związanych ze zwalczaniem koronawirusa. Władze miasta obserwują również działania państw Unii Europejskiej dotyczące odmrażania gospodarki, w tym branży rozrywkowej.

- Na ten moment cały czas idziemy w kierunku takim, jakby Chmielaki miały być organizowane w dotychczasowej formule. Podpisaliśmy zobowiązania z artystami, które zawierają różne klauzule. Między innymi w razie wystąpienia stanu wyższej konieczności, będziemy mogli rozwiązać umowy bez konsekwencji finansowych. Z konkretnymi decyzjami musimy poczekać co najmniej do czerwca - podkreśla Kościuk.

Dodaje, że miasto nie chce się poddawać, bo czuje się zobowiązane zainaugurowanym w ubiegłym roku jubileuszem 50-lecia imprezy. Zapewnia, że bez względu na przyjętą formułę Krasnystaw stanie na wysokości zadania.

- Nie chciałbym w tej chwili mówić o zakontraktowanych artystach - tłumaczy burmistrz i zdradza jedynie, że będą to wykonawcy, których piosenki znajdują się w czołówkach list przebojów.

Chmielaki planowane są w dniach 20-22 sierpnia br.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kasjo 22.05.2021 10:10
4 fala koronki. Powodzenia

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama