Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Kraksa szpitalnej karetki

Zdarzenie wyglądało dosyć groźnie. Jadący na sygnałach ambulans z chełmskiego szpitala został wytrącony z toru jazdy i przewrócił się na bok. Sanitariusz i pacjentka wymagali pomocy medycznej.

Do kolizji doszło we wtorek (23 marca) przed godziną 16 na skrzyżowaniu alei Tysiąclecia i Unii Lubelskiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący karetką transportową na sygnałach świetlnych i dźwiękowych zjeżdżał z ronda w kierunku alei Unii Lubelskiej.

- W pewnym momencie doszło do zderzenia z jadącym na wprost samochodem marki Kia, który w tym czasie wjechał na skrzyżowanie. W wyniku kolizji wytrącony z toru jazdy ambulans przewrócił się na bok – informuje komisarz Kamil Gołębiowski z biura prasowego KWP w Lublinie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Autem, które jechało na sygnale, podróżowały cztery osoby. Pacjentka i ratownik medyczny zostali zabrani do szpitala. Na szczęście skończyło się na potłuczeniach.

Wiadomo, że zarówno 24-letni kierowca karetki jak i 33-latek siedzący za kierownicą kii byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny kolizji. Zdarzenie nagrał miejski monitoring.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama