Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w środę rano w miejscowości Natalin w gminie Kamień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi 33-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego jechał w kierunku Chełma.
W pewnym momencie uderzył w łosia, który najprawdopodobniej nagle wtargnął na jezdnię. W wyniku tego pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca samochodu poniósł śmierć na miejscu. Zderzenia nie przeżyło również zwierzę.
Podobne artykuły: Rolnik przygnieciony przez własny kombajn [CZYTAJ]




![Chełmscy ratownicy medyczni wśród najlepszych. Wywalczyli awans do Mistrzostw Polski [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelmscy-ratownicy-medyczni-wsrod-najlepszych-w-kraju-wywalczyli-awans-do-mistrzostw-polski-zdjeci-1769971009.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-2-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-25-1-2026-1769901652.jpg)

![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze