Stepaniuk zastąpił Paluszuka

  • 25.01.2018, 13:58
  • TWA
Stepaniuk zastąpił Paluszuka
Mieszkańcy Kuzawki mają nowego sołtysa. Czesława Paluszuka, który sprawował funkcję przez niespełna 3 lata, zastąpił Daniel Stepaniuk.

Paluszuk zrezygnował w listopadzie ubiegłego roku. W rozmowie z nami tłumaczył wówczas, że z przyczyn zdrowotnych nie jest w stanie dalej sprawować swoich obowiązków. Poza tym wyprowadza się z gminy Hanna do Międzyrzeca Podlaskiego.

Na zebranie przyszło ponad 30 mieszkańców sołectwa. Zgłosili kilku kandydatów. Jednak poza Danielem Stepaniukiem nikt nie wyraził chęci kandydowania. Nikt też nie głosował przeciwko niemu. Kilku mieszkańców wstrzymało się od głosu.

Jakie pomysły ma dla swojej miejscowości nowy sołtys?

- Nie mam konkretnych planów. Myślę, że pomysły same przyjdą z biegiem czasu. Natomiast na pewno chciałbym zjednoczyć mieszkańców naszego sołectwa, abyśmy wspólnie podejmowali inicjatywy, które rozkręcą naszą miejscowość – przekonuje Stepaniuk.

TWA

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe