Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Na sygnale

Reklama
Gm. Włodawa. Pożar domku letniskowego w Krasówce
Paliło się poddasze!
Gm. Włodawa. Pożar domku letniskowego w Krasówce
W poniedziałek, 7 kwietnia, tuż przed godziną 17:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze domku letniskowego w miejscowości Krasówka, w gminie Włodawa. Ogień najprawdopodobniej pojawił się w wyniku zapalenia się sadzy w przewodzie kominowym. 08.04.2025 07:54
Pow. włodawski. Czołowe zderzenie osobówek w Dominiczynie
Są utrudnienia w ruchu!
Pow. włodawski. Czołowe zderzenie osobówek w Dominiczynie
Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na drodze krajowej nr 82, w Dominiczynie, na trasie Łęczna – Włodawa. Poszkodowane są trzy osoby. Jedna została zakleszczona w aucie. 08.04.2025 07:21
Pow. krasnostawski. Giną pod kołami. Ten weekend był wyjątkowo dramatyczny
Bądźmy uważni na drogach!
Pow. krasnostawski. Giną pod kołami. Ten weekend był wyjątkowo dramatyczny
W miniony weekend w powiecie krasnostawskim doszło do trzech zdarzeń drogowych z udziałem dzikich zwierząt. Żadne z nich nie przeżyło. 07.04.2025 14:23
Nietrzeźwy kierowca przygnieciony przez quada. W plecaku miał marihuanę
Sporo wydmuchał
Nietrzeźwy kierowca przygnieciony przez quada. W plecaku miał marihuanę
Kierujący quadem 34-latek jadąc drogą gruntową przez Sitaniec-Kolonię, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w skarpę. Czterokołowiec przewrócił się, przygniatając go. Mężczyznę wydostały osoby postronne. Na szczęście 34-latek nie odniósł obrażeń. Jak się okazało był nietrzeźwy, a w plecaku miał marihuanę. 07.04.2025 14:15    1
Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Zginęła 43-letnia kobieta
Wjechała pod pociąg
Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Zginęła 43-letnia kobieta
W poniedziałek, 7 kwietnia, po godzinie 9 na przejeździe kolejowym w gminie Zamość doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęła 43-letnia kobieta, która samochodem wjechała pod pociąg. 07.04.2025 12:46    2
Topielec w Bugu. Nie podjęto czynności ratunkowych
Ciało dryfowało w wodzie
Topielec w Bugu. Nie podjęto czynności ratunkowych
Nadbużański Oddział Straży Granicznej ujawnił zwłoki. Po blisko trzech godzinach udało się je sprowadzić na brzeg. 06.04.2025 20:35    2
Gm. Rejowiec. Ogień, a obok roztrzęsiona kobieta. Policjanci zapobiegli tragedii
Liczyła się każda minuta!
Gm. Rejowiec. Ogień, a obok roztrzęsiona kobieta. Policjanci zapobiegli tragedii
Gdyby nie policjanci z Posterunku Policji w Rejowcu, mogłoby dojść do tragedii. 48-latka po wyczyszczeniu pieca wyrzuciła na trawę jeszcze żarzący się popiół, który doprowadził do pożaru. Ogień w bardzo szybkim tempie zaczął się rozprzestrzeniać na pobliską posesję. Na pomoc ruszyli mundurowi. 06.04.2025 14:09
Przegapiła zjazd i zaczęła cofać na ekspresówce. Doszło do wypadku [ZDJĘCIA]
Karambol na drodze S-12/17
Przegapiła zjazd i zaczęła cofać na ekspresówce. Doszło do wypadku [ZDJĘCIA]
Mieszkańcy naszego regionu brali udział w karambolu, do którego doszło na Węźle Piaski Wschód. 44-latka z Zamościa, jadąca drogą ekspresową S-12/17, przegapiła zjazd w kierunku Zamościa. Zatrzymała samochód na powierzchni wyłączonej z ruchu i zaczęła cofać... 06.04.2025 07:48
Gm. Wola Uhruska. Przez kilka lat miała z nim piekło
Grozi mu 5 lat więzienia
Gm. Wola Uhruska. Przez kilka lat miała z nim piekło
Najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie 64-latek z gminy Wola Uhruska, podejrzany o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną. Takie zachowanie mogło trwać kilka lat - ustalili śledczy. 05.04.2025 16:00    1
Chełm/Włodawa. Dwóch rannych – pracownik masarni i marketu budowlanego
Wypadki przy pracy
Chełm/Włodawa. Dwóch rannych – pracownik masarni i marketu budowlanego
Dwa wypadki przy pracy zdarzyły się w tym tygodniu w naszym regionie. Pracownik masarni we Włodawie doznał rany głowy, a w Chełmie został ranny w nogę mężczyzna pracujący w markecie budowlanym. 05.04.2025 09:45
Chełm. Brutalna lekcja życia. Dwóch 18-latków nie żyje,19-letni kierowca w areszcie
Po tragicznym wypadku...
Chełm. Brutalna lekcja życia. Dwóch 18-latków nie żyje,19-letni kierowca w areszcie
Alkohol, zabawa i prawdziwy dramat. Zginęło dwóch młodych mężczyzn, którzy dopiero wchodzili w dorosłe życie, a trzeciemu nagle zawalił się świat. To wysoka cena za błąd, który popełnili podczas powrotu z imprezy do domu. - Młodzi ludzie powinni się uczyć na swoich błędach, ale nie na takich… - usłyszeliśmy od starszej kobiety, która przechodząc obok ustawionych przy ogrodzeniu zniczy, zatrzymała się na chwilę, przeżegnała i otarła z policzków łzy. 04.04.2025 20:17    3
Mercedes za 300 tys. poszukiwany we Włoszech tu się odnalazł
Wpadł podczas kontroli
Mercedes za 300 tys. poszukiwany we Włoszech tu się odnalazł
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali podczas kontroli granicznej samochód o wartości 300 tys. zł. Auto było poszukiwane jako skradzione we Włoszech. 04.04.2025 17:53
Dwóch nastolatków pobiło 20-latka, bo powiedział, że kibicuje innemu klubowi niż oni
Sprawcom grożą 3 lata więzienia
Dwóch nastolatków pobiło 20-latka, bo powiedział, że kibicuje innemu klubowi niż oni
Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch sprawców pobicia 20-latka. - Szarpali pokrzywdzonego, przewrócili, kopali i zadawali uderzenia po całym ciele - przekazuje młodszy aspirant Aneta Brzykcy z KPP Tomaszów Lub. Powodem pobicia miało być to, że zaatakowany kibicuje innemu klubowi piłkarskiemu niż sprawcy pobicia. 04.04.2025 17:08    1
Chełm. Poszukiwany 36-latek ukrywał się w Szwecji. Na koncie ma pobicia i rozboje
Ścigany zatrzymany!
Chełm. Poszukiwany 36-latek ukrywał się w Szwecji. Na koncie ma pobicia i rozboje
36-letni mężczyzna, który ukrywał się przed organami ścigania w Szwecji, wpadł w sidła chełmskich kryminalnych i poszukiwaczy z KWP w Lublinie. Poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania i trzema listami gończymi za bójki i pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz rozbój. 04.04.2025 13:43
Gm. Fajsławice. Chciał kupić volvo, wpłacił zaliczkę, stracił 24 000 złotych
A firma już nie istnieje...
Gm. Fajsławice. Chciał kupić volvo, wpłacił zaliczkę, stracił 24 000 złotych
60-latek zainteresował się autem wystawionym na sprzedaż na jednym z popularnych portali aukcyjnych. Kupujący skontaktował się z ogłoszeniodawcą, wypełnił przesłany formularz oraz wpłacił 24 000 złotych tytułem zaliczki. Niestety, nie ma samochodu, nie ma kasy, a kontakt ze sprzedającym się urwał. 04.04.2025 10:49
Reklama baner reklamowy
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama