Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Na sygnale

Reklama
Chełm. Zatrzymany za groźby wobec posłanki usłyszał zarzuty
Groził jej śmiercią!
Chełm. Zatrzymany za groźby wobec posłanki usłyszał zarzuty
Chełmska policja zatrzymała 47-letniego mężczyznę, który groził śmiercią posłance na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek (31 marca), kiedy to mężczyzna zadzwonił na numer biura poselskiego i w rozmowie z pracownicą kierował wobec parlamentarzystki groźby karalne. 03.04.2025 10:08
Położył się jak do trumny. Uznał, że tu policja go nie znajdzie [FILM]
A jednak go znaleźli
Położył się jak do trumny. Uznał, że tu policja go nie znajdzie [FILM]
Zajrzeli do łóżka, a tam leży mężczyzna ze złożonymi na piersi rękami. Wyglądał, jakby położył się do trumny. Tak chciał uciec przed więzieniem. 03.04.2025 10:02
Chełm. Z OSTATNIEJ CHWILI! Potrącenie rowerzysty na Al. Piłsudskiego
Uważajmy na miejskich drogach!
Chełm. Z OSTATNIEJ CHWILI! Potrącenie rowerzysty na Al. Piłsudskiego
Do potrącenia rowerzysty doszło w czwartek (3 kwietnia) przed godziną 8.00 na Al. Piłsudskiego w Chełmie. Wszystko wskazuje na to, że jechał po ścieżce rowerowej. 03.04.2025 08:17    3
Duchowny odpowie za wykorzystanie seksualne kobiet. Prokuratura skierowała akt oskarżenia
Był związany ze Światowymi Dniami Młodzieży
Duchowny odpowie za wykorzystanie seksualne kobiet. Prokuratura skierowała akt oskarżenia
Ks. Mariusz W., były dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży i były diecezjalny duszpasterz akademicki w Radomiu, został oskarżony o wykorzystywanie seksualne młodych kobiet oraz podżeganie do składania fałszywych zeznań. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. 02.04.2025 19:58
Pijany wjechał volvo w ogrodzenie. Właściciel posesji zabrał mu kluczyki
Mogło dojść do tragedii...
Pijany wjechał volvo w ogrodzenie. Właściciel posesji zabrał mu kluczyki
62-latek wsiadł za kierownicę, mimo że był pod wpływem alkoholu. To nie mogło się dobrze skończyć. Wjechał swoim volvo w ogrodzenie. Ma szczęście, że właściciel posesji zabrał mu kluczyki, bo okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 02.04.2025 10:22
Gm. Stary Brus. 41-latka podróżująca z dzieckiem dachowała w rowie
Uważajmy na drogach!
Gm. Stary Brus. 41-latka podróżująca z dzieckiem dachowała w rowie
Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to wstępna przyczyna poważnie wyglądającej kolizji, do której doszło w Kołaczach na drodze krajowej 82. Kierująca audi 41-latka z gminy Stary Brus, podróżująca z dzieckiem, straciła panowanie nad pojazdem, "złapała" pobocze i dachowała w rowie. 02.04.2025 08:14
Gm. Izbica. Czołowe zderzenie ciężarówki z osobówką
To mogło się skończyć tragicznie!
Gm. Izbica. Czołowe zderzenie ciężarówki z osobówką
Na drodze krajowej numer 17 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierujący ciężarowym renault 59-latek doprowadził do zderzenia z oplem. 30-latek jadący osobówką oraz jego 31-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. 01.04.2025 13:20
Gm. Fajsławice. 17 tysięcy złotych i inne łupy odzyskane! Złodzieje za kratkami
Sprawcy z zarzutami
Gm. Fajsławice. 17 tysięcy złotych i inne łupy odzyskane! Złodzieje za kratkami
Dwóch sprawców kradzieży wpadło w ręce krasnostawskich policjantów. Łączna wartość strat poszkodowanego przekracza 19 000 złotych. 18-latek i 24-latek usłyszeli już zarzuty, a funkcjonariusze odzyskali w całości skradzione mienie. Za popełnione przestępstwo sprawcom kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 01.04.2025 12:39
19-latek, podejrzany o spowodowanie tragicznego wypadku w Chełmie, trafił do aresztu [ZDJĘCIA + FILM]
Sąd zdecydował o areszcie
19-latek, podejrzany o spowodowanie tragicznego wypadku w Chełmie, trafił do aresztu [ZDJĘCIA + FILM]
Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 19-letni mężczyzna, podejrzany o spowodowanie tragicznego wypadku, w którym zginęło na miejscu dwóch 18-latków. W poniedziałek (31 marca) został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty spowodowania katastrofy w ruchu lądowym oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości. Sąd natomiast zastosował tymczasowy areszt. 01.04.2025 11:29    4    2
Pięciu kierowców straciło w weekend prawo jazdy. Rekordzistka dostała 3000 zł mandatu i 28 punktów
Przydusili i mają kłopoty
Pięciu kierowców straciło w weekend prawo jazdy. Rekordzistka dostała 3000 zł mandatu i 28 punktów
Kierowcy w powiecie krasnostawskim pod lupą drogówki. Tylko w weekend pięciu z nich utraciło prawa jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Niechlubna rekordzistka, w miejscowości Bończa miała na liczniku o 52 km/h za dużo oraz wyprzedzała inny pojazd na przejściu dla pieszych. 01.04.2025 07:49    1
Kierował na bani. Na oczach policjanta zjechał do rowu
No to się popisał!
Kierował na bani. Na oczach policjanta zjechał do rowu
Niedzielną przejażdżkę kierujący fiatem 30-latek z gminy Telatyn zakończył w rowie. Na ratunek pospieszył mu przejeżdżający tamtędy kierownik Posterunku Policji w Dołhobyczowie. Wtedy wyszło na jaw, że 30-latek jest pijany. 31.03.2025 20:31
Chełm. Zginęły dwie osoby. Młody kierowca odpowie za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym [ZDJĘCIA]
19-latek usłyszał zarzuty
Chełm. Zginęły dwie osoby. Młody kierowca odpowie za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym [ZDJĘCIA]
19-letni podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w niedzielę (30 marca) w Chełmie, został doprowadzony w poniedziałek (31 marca) po południu do prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty. 31.03.2025 19:21    1    5
Czołówka osobówki z ciężarówką w Izbicy! Są utrudnienia w ruchu na trasie Krasnystaw - Zamość!
UWAGA WYPADEK!
Czołówka osobówki z ciężarówką w Izbicy! Są utrudnienia w ruchu na trasie Krasnystaw - Zamość!
W miejscowości Izbica na DK-17 w poniedziałek (31 marca) przed południem doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby. 31.03.2025 12:32
Gm. Wyryki. Bez uprawnień i badań, za to z promilami. Tłumaczył się, że prawko zostawił w Niemczech
Kolejny bezmyślny kierowca
Gm. Wyryki. Bez uprawnień i badań, za to z promilami. Tłumaczył się, że prawko zostawił w Niemczech
W ręce mundurowych po obywatelskim zatrzymaniu wpadł 33-latek z gminy Dębowa Kłoda, który wsiadł za kierownicę audi z ponad 1,5 promila alkoholu. Na dodatek nie miał uprawnień do kierowania ani badań technicznych. 31.03.2025 12:08
Wywrotka motocyklisty w Strupinie Małym
Uważajmy na drogach!
Wywrotka motocyklisty w Strupinie Małym
W miejscowości Strupin Mały w gminie Chełm w niedzielę (30 marca) po godzinie 17:00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. 30.03.2025 18:29
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama