Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Polne rodeo w Krupem [VIDEO]

Pijany 36-latek odpalał ursusa na krótko. Zapomniał jednak, że ciągnik miał wrzucony trzeci bieg. W efekcie maszyna dosłownie uciekła mu sprzed nosa i zaczęła „kręcić bączki” na jednym z pól w Krupem. Podobno w trakcie pościgu z traktorem mężczyzna zgubił buty w błocie.
Polne rodeo w Krupem [VIDEO]

Świadkiem tej niecodziennej sytuacji był jeden z naszych dziennikarzy. W godzinach popołudniowych we wtorek *22 grudnia) na polach między Krupem i Rejowcem zauważył ciągnik, który kilkaset metrów od drogi wojewódzkiej nr 812 jeździł w kółko bez kierowcy.

- Najpierw zauważyłem przyczepę w przydrożnym rowie i samochody na światłach awaryjnych.  Początkowo myślałem, że wydarzył się jakiś wypadek albo ktoś niepoważny próbował przejechać przez głęboki dół i spowodował kolizję. Wszyscy patrzyli jednak na pole, gdzie stary ursus dosłownie „kręcił bączki” na roli. Widziałem, że ludzie mieli niezły ubaw. Robili zdjęcia i nagrywali filmy - opowiada nasz redakcyjny kolega.

Właściciel nawet nie próbował zatrzymać ciągnika. Stał przy polnej drodze i palił papierosa. Można było odnieść wrażenie, że najprawdopodobniej czekał, aż w ursusie skończy się paliwo. Zajęła się nim policja. Badanie wykazało, że ma w organizmie ponad 2,2 promila alkoholu, a dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Ciągnik jechał sam przez Krupe.mp4

Więcej na tego zdarzenia przeczytacie w kolejnym wydaniu Super Tygodnia (28 grudnia)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama