Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 15:07
Reklama Reklama firmy Pomix

Krewki kierowca z maczetą

54-latek groził śmiercią mężczyźnie za to, że doniósł na niego policjantom. Mundurowych też wyzywał i groził zwolnieniem z pracy.
Krewki kierowca z maczetą
Autor: Policja Włodawa

Chwile grozy rozegrały się w niedzielne popołudnie, 16 sierpnia. Włodawianin wracał z rodziną z Okuninki, któremu maczetą zagroził pijany kierowca forda. W pewnym momencie zauważył w Orchówku nietrzeźwego kierującego fordem i powiadomił policjantów z Włodawy.

Mężczyzna jadący fordem najprawdopodobniej domyślił, że wkrótce będzie miał kłopoty. W związku z tym wyprzedził zgłaszającego i zajechał mu drogę. Następnie wyszedł z maczetą i groził całej rodzinie pozbawieniem życia.

Policjanci z OPP Lublin znaleźli mężczyznę w miejscu swojego zamieszkania. Funkcjonariusze zatrzymali 54-latka z gminy Włodawa, a podczas przeszukania zabezpieczyli maczetę. Mężczyzna znajdował się pod znacznym działaniem, alkoholu, miał w organizmie prawie 2 promile. Pobrano od niego krew do analizy.

Podczas interwencji 54-latek był bardzo wulgarny w stosunku do policjantów. Groził im pozbawieniem życia oraz zwolnieniem z pracy.

Następnego dnia śledczy przedstawili zatrzymanemu kilka zarzutów. Wcześniej był już wielokrotnie notowany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpili z wnioskiem o tymczasowy areszt dla 54-latka.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama