Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zwłoki w pensjonacie

Ciało mężczyzny znaleziono w pokoju jednego z pensjonatów w Okunince. Prokuratura zleciła sekcję zwłok, aby ustalić przyczynę śmierci.
Zwłoki w pensjonacie

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 28 czerwca. Mężczyzna zameldował się w ośrodku wczasowym prawdopodobnie kilka dni wcześniej. Towarzyszyła mu młoda kobieta. Jak twierdzi nasz informator, ponoć bardzo miło spędzali razem czas. W niedzielny poranek kobieta wyszła z pokoju. Gdy wróciła około godziny 8.30, znalazła partnera leżącego na podłodze. Był nieprzytomny. Wezwano służby ratunkowe. Lekarz poinformował, że na pomoc jest za późno, stwierdził zgon. Ustalono, że zmarły to 39-letni mieszkaniec Lublina. Mundurowi rozpoczęli śledztwo pod nadzorem prokuratury.

- Prowadzimy postępowanie wyjaśniające. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do śmierci mężczyzny nikt się nie przyczynił. Prokuratura zleciła jednak przeprowadzenie sekcji zwłok – informuje st.sierż. Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa KPP we Włodawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama