Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:28
Reklama

Zwłoki w pensjonacie

Ciało mężczyzny znaleziono w pokoju jednego z pensjonatów w Okunince. Prokuratura zleciła sekcję zwłok, aby ustalić przyczynę śmierci.
Zwłoki w pensjonacie

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 28 czerwca. Mężczyzna zameldował się w ośrodku wczasowym prawdopodobnie kilka dni wcześniej. Towarzyszyła mu młoda kobieta. Jak twierdzi nasz informator, ponoć bardzo miło spędzali razem czas. W niedzielny poranek kobieta wyszła z pokoju. Gdy wróciła około godziny 8.30, znalazła partnera leżącego na podłodze. Był nieprzytomny. Wezwano służby ratunkowe. Lekarz poinformował, że na pomoc jest za późno, stwierdził zgon. Ustalono, że zmarły to 39-letni mieszkaniec Lublina. Mundurowi rozpoczęli śledztwo pod nadzorem prokuratury.

- Prowadzimy postępowanie wyjaśniające. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do śmierci mężczyzny nikt się nie przyczynił. Prokuratura zleciła jednak przeprowadzenie sekcji zwłok – informuje st.sierż. Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa KPP we Włodawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama