Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Siedliszcze: Zagrali dla Roksany [ZDJĘCIA]

Podczas czwartkowego koncertu charytatywnego w Siedliszczu frekwencja dopisała. Udało się zebrać pokaźną kwotą, która została przekazana na leczenie cierpiącej na anoreksję Roksany.
Siedliszcze: Zagrali dla Roksany [ZDJĘCIA]

- Z aukcji, zbiórki do puszek oraz ze sprzedaży ciast udało nam się w sumie zebrać 6950 zł - mówi Marian Lackowski, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących Przytulisko. - Bardzo się cieszymy z tego wyniku, wszyscy wytrwali do samego końca, świetnie się bawiąc i udowadniając, że mają wielkie serca.

Tego wieczoru na scenie amfiteatru w Siedliszczu zaprezentowali się: Karolina Mączka, Natalia Kramek, Anna Kostkiewicz, Magdalena Stangryciuk-Zając, Magda Czyżewska, Adrian Makar, Jarek Buczek, zespół Kapsel z Siedliszcza, Mariusz Matera, Yaroo oraz grupa Vox.

Zbiórka dla Roksany trwa nadal za pośrednictwem Przytuliska. Pieniądze można wpłacać na konto: 28 2030 0045 1110 0000 0277 8360 z dopiskiem "Dla Roksany".

Obejrzyjcie galerię zdjęć z wydarzenia. Autorkami zdjęcia się Agnieszka i Urszula Bydlińskie:

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama