Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 15:04
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Siedliszcze: Zagrali dla Roksany [ZDJĘCIA]

Podczas czwartkowego koncertu charytatywnego w Siedliszczu frekwencja dopisała. Udało się zebrać pokaźną kwotą, która została przekazana na leczenie cierpiącej na anoreksję Roksany.
Siedliszcze: Zagrali dla Roksany [ZDJĘCIA]

- Z aukcji, zbiórki do puszek oraz ze sprzedaży ciast udało nam się w sumie zebrać 6950 zł - mówi Marian Lackowski, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących Przytulisko. - Bardzo się cieszymy z tego wyniku, wszyscy wytrwali do samego końca, świetnie się bawiąc i udowadniając, że mają wielkie serca.

Tego wieczoru na scenie amfiteatru w Siedliszczu zaprezentowali się: Karolina Mączka, Natalia Kramek, Anna Kostkiewicz, Magdalena Stangryciuk-Zając, Magda Czyżewska, Adrian Makar, Jarek Buczek, zespół Kapsel z Siedliszcza, Mariusz Matera, Yaroo oraz grupa Vox.

Zbiórka dla Roksany trwa nadal za pośrednictwem Przytuliska. Pieniądze można wpłacać na konto: 28 2030 0045 1110 0000 0277 8360 z dopiskiem "Dla Roksany".

Obejrzyjcie galerię zdjęć z wydarzenia. Autorkami zdjęcia się Agnieszka i Urszula Bydlińskie:

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama