Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rottweilery zaatakowały kobietę | Super Tydzień

Z ranami szarpanymi ciała do szpitala trafiła mieszkanka Chełma. W niedzielne popołudnie zaatakowały ją dwa rottweilery. Ranny jest także właściciel psów.
Rottweilery zaatakowały kobietę | Super Tydzień

Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji przy ulicy Lotniczej w Chełmie. Około godziny 12.30 spacerująca ulicą mieszkanka miasta dostrzegła kobietę leżącą na podwórku za ogrodzeniem. Wokół niej było pełno krwi. Przerażona wezwała karetkę pogotowia i policję. Okazało się, że kobietę pogryzły dwa rottweilery.

Jak dowiedzieliśmy się, poszkodowana była opiekunką mężczyzny, do którego należą agresywne psy. Prawdopodobnie nie pierwszy raz je karmiła. Tym razem omal nie przypłaciła tego życiem. Doznała ciężkich obrażeń. Trafiła na szpitalny oddział ratunkowy z szarpanymi ranami rąk, nóg oraz brzucha.

Jak ustalono, kobieta zaatakowana przez agresywne zwierzęta wołała o pomoc. Usłyszał ją właściciel posesji i pobiegł ją ratować. Gdy próbował odciągnąć psy, jego też pogryzły, ale tylko po rękach.

- Nie znam jeszcze zbyt wielu szczegółów, bo nasi policjanci aktualnie ustalają przyczyny tego wypadku. Mogę potwierdzić jedynie, że psy zaatakowały kobietę, kiedy je karmiła. Karetką pogotowia została przewieziona do szpitala – tłumaczyła w niedzielę Ewa Czyż, oficer prasowa chełmskiej policji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
likwidować groźne rasy 03.04.2019 11:37
Uśpić wszystkie rottweilery i rasy niebezpieczne. Właściciel psów powinien z wyroku sądu zapłacić poszkodowanej minimum 50 tys. zł.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama