Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 50-letnia kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, podróżująca wraz z 87-letnią pasażerka, najechała na tył ciągnika rolniczego z podczepionym opryskiwaczem. Traktorem kierował 58-latek. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala.
Na miejscu pracują służby. Ruch odbywa się wahadłowo pasem w kierunku Lublina.
Policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do poleceń kierujących ruchem!
![Wypadek w Łopienniku Górnym. Ciągnik zderzył się z osobówką. Ruch utrudniony [ZDJĘCIA] Wypadek w Łopienniku Górnym. Ciągnik zderzył się z osobówką. Ruch utrudniony [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-wypadek-w-lopienniku-gornym-ciagnik-zderzyl-sie-z-osobowka-ruch-utrudniony-1776541940.jpg)
![Wypadek w Łopienniku Górnym. Ciągnik zderzył się z osobówką. Ruch utrudniony [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wypadek-w-lopienniku-gornym-ciagnik-zderzyl-sie-z-osobowka-ruch-utrudniony-1776541940.jpg)
![Folklorystyczne święto w Okszowie: dom rodzinny motywem przewodnim konkursu [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-folklorystyczne-swieto-w-okszowie-dom-rodzinny-motywem-przewodnim-konkursu-zdjecia-1776536063.jpg)





![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [12-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-5-4-2026-1775983327.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze