Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kto zastrzelił psy? | Super Tydzień

Dwie suczki rasy cane corso ktoś bezdusznie zastrzelił na polach w gminie Rejowiec. Wcześniej uciekły z domu i przewędrowały wiele kilometrów. Właściciel psów za wskazanie sprawcy "bestialskiego mordu" oferuje na Facebooku wysoką nagrodę.
Kto zastrzelił psy? | Super Tydzień

Suki uciekły 10 marca jednemu z mieszkańców powiatu świdnickiego. Najwidoczniej poczuły wiosnę, bo przewędrowały aż do powiatu chełmskiego. Były widziane w Chojnie i Romanówce. Ktoś nawet wpuścił je do domu i nakarmił. Nakręcił z przyjacielskimi suczkami filmik, jak się łaszą do dzieci. Na dłużej nikt ich jednak nie zatrzymał.

Właściciele, poszukując swoich pupili, okleili całą okolicę plakatami. Nic to nie dało. Niedługo później martwe psy zostały znalezione na polu w gminie Rejowiec, tuż przy granicy z gminą Siedliszcze, gdzie wcześniej je spotykano. W tym czasie na portalu społecznościowym rozgorzała dyskusja na temat uciekinierek i ich właścicieli.

- Wszyscy, którzy oskarżacie mnie za niedopilnowanie, macie rację. Powinnam je trzymać na łańcuchu, to pewnie by nie uciekły!!! Jeśli macie ochotę pisać takie rzeczy, to lepiej nic nie piszcie, nie komentujcie, bo to jest zbędne - napisała rozgoryczona właścicielka.

- Z niektórych komentarzy wynika, że jak komuś uciekną psy, to można je zabić. Tak? - złościła się na internautów i ich wpisy.

Wiele jednak osób nie może zrozumieć, jaki człowiek mógł zabić bezbronne zwierzęta.

Suczki zostały znalezione 18 marca w gminie Rejowiec. Już nie żyły. Znalazł je na swoim polu ten sam mężczyzna, mieszkaniec gminy Siedliszcze, który je wcześniej widział w okolicach Kaniego. Sprawę zabicia psów zgłoszono na policję i jest wyjaśniana.

- Ciała oglądał weterynarz. Prawdopodobnie psy zostały zastrzelone - mówi Ewa Czyż, oficer prasowy KMP w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Podarpatczyk 31.03.2019 22:05
Nie ma dobrych myśliwych. Wszyscy to niebezpieczni psychopaci.

mat 28.03.2019 16:14
Nie wiecie kto zastrzelił ? Szukajcie mordercy wśród myśliwych !

Mariola 27.03.2019 21:49
W takim sam sposob potraktowałam tego idiote, zasłużył na wszystko co najgorsze

obiektywna 26.03.2019 13:31
Nie wiemy w jakich okolicznościach ktoś zastrzelił te psy. Być może stwarzały zagrożenie. Co by się stało gdyby pogryzły Wasze dzieci lub kogoś bliskiego? Właściciel nie po raz pierwszy zapomniał o tym czym jest odpowiedzialność. Uciekły kolejny raz. Przykra sytuacja ale nie osądzajmy bez wysłuchania drugiej strony.

hunger 26.03.2019 16:59
Nawet jeśli stwarzały zagrożenie to nie znaczy, że wolno do nich strzelać. Zwierzęta to też żywe stworzenia, którym nie można ot tak sobie zabierać życia

Ktos 26.03.2019 22:02
Psy byly nie grozne bo z tego co wiadomo jest nawet fimik na ktorym obca osoba wziela psy do domu gdzie byly dzieci. A widac ze Pan ma takie samo podejscie do zwierzat jak ten ktory to zrobil.

miłośnik zwierząt 27.03.2019 10:02
zasada jest prosta nie zaczepia się obcych psów! pies jak się zgubi jest zdezorientowany i nie goni za człowiekiem żeby go sobie ugryźć bo taką ma fantazję, ten co zabił psy to zwykły bandyta który powinien ponieść surową karę a jego gębę powinni pokazać w gazecie!

ja 25.03.2019 17:49
Miejscowi wiedza, ale nie powiedzą. Taka mentalność.Co z tego, że zwyrodnialec, ale to sąsiad.

inka 25.03.2019 15:40
miejmy nadzieję, że dorwą tego mordercę psów! dzisiaj pies jutro człowiek!

Człowiek 25.03.2019 12:06
Staniesz przed Bogiem i będziesz się tłumaczył czemu zabiłeś swych braci mniejszych

ja 60 30.03.2019 15:46
Trochę marne pocieszenie :( ,powinien tu i teraz odpowiedzieć za to co zrobił

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama