Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Wędkarz zaginął po zawodach

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego 58-letniego Jana Kowalczyka. Mężczyzna w niedzielę brał udział w zawodach wędkarskich. Do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

Jan Kowalczyk ma 58 lat i mieszka w gminie Łopiennik Górny. W niedzielę, 4 listopada, brał udział w Dobryniowie-Koloni w zawodach wędkarskich na rzece Wieprz. Po zmaganiach uczestniczył w imprezie okolicznościowej kończącej sezon wędkarski.

- Ostatni raz kontaktował się z rodziną około godziny 18. Informował, że jest niedaleko domu, po czym rozłączył się i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi – informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy KPP Krasnystaw.

Rysopis zaginionego to: wzrost 164 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne, krótkie, oczy piwne, uszy odstające oraz duży zakrzywiony nos. W chwili zaginięcia ubrany był w zieloną kurtkę ortalionową, zieloną czapkę z daszkiem, spodnie typu moro oraz zielone gumowce. Miał ze sobą sprzęt wędkarski.

- Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112 - dodaje komisarz.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama