Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Śledztwo pod nadzorem prokuratury

Tragedia w lesie. Nie żyje 66-letni mężczyzna

Mężczyzna pracował przy wycince drzew. Nagle został uderzony przez spadający konar. Nie żyje.
Tragedia w lesie. Nie żyje 66-letni mężczyzna
Do wypadku doszło podczas wycinki drzew

Źródło: KMP Biała Podlaska

We wtorek po południu, 27 stycznia, na terenie prywatnego kompleksu leśnego doszło do tragicznego wypadku. Mężczyznę pracującego przy wycince uderzył spadający konar.

- Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety, pomimo podjęcia czynności ratunkowych jego życia nie udało się uratować - informuje rzecznik bialskiej policji, nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą bialscy kryminalni pod nadzorem prokuratury.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama