Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Uważajcie na drogach!

Zderzenie w Pokrówce. Ranny 15-letni motorowerzysta

Do groźnego wypadku doszło w czwartek w Pokrówce. 58-letnia kierująca Volkswagenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, uderzyła w nastolatka jadącego motorowerem. Chłopiec trafił do szpitala.
Zderzenie w Pokrówce. Ranny 15-letni motorowerzysta

Źródło: KMP Chełm

W czwartek (14 sierpnia) w Pokrówce (gmina Chełm) doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem nieletniego motorowerzysty.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia kierująca Volkswagenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z jadącym prawidłowo 15-letnim motorowerzystą. Chłopiec doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jego życiu. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie i apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas manewrów wyjazdu z posesji czy dróg podporządkowanych.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FanpslTreść komentarza: Patrząc na tą radę to sukces że ta gmina jeszcze istniejeData dodania komentarza: 13.12.2025, 06:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Żeby lekarze zarabiali po 100 tys zł.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:05Źródło komentarza: Fatalna prognoza. Polski system ochrony zdrowia czeka zapaść
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama