Zespół prowadzony przez Ireneusza Pietrzykowskiego 3:1 pokonał na wyjeździe rezerwy Korony Kielce. Autorami wszystkich bramek dla biało-zielonych byli zawodnicy testowani.
- Wygląda to obiecująco i wydaje się, że każdy mecz sparingowy, który gramy, pokazuje coraz więcej dobrych rzeczy - mówił po spotkaniu trener Ireneusz Pietrzykowski. - Wiadomo, że do tego, żebyśmy byli zadowoleni, jeszcze długa droga, ale rzeczywiście im bliżej ligi i im więcej jesteśmy już w treningach z tym zespołem, tym wygląda to lepiej.
Czytaj również:


Napisz komentarz
Komentarze