Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Boks

Kacper Frymus drugi w kraju!

Kacper Frymus, pięściarz MKS-u Olimp Chełm, sięgnął po srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski podczas rodzimego czempionatu juniorów, który rozegrał się w Wejherowie. Perspektywiczny zawodnik, trenowany przez Józefa Radziewicza i Konrada Rondosia, zwieńczył tym samym ciężkie przygotowania, a zarazem zdobył piąte trofeów w zawodach tej rangi.
Kacper Frymus drugi w kraju!

Autor: MKS Olimp Chełm

Kacper Frymus (kat. do 57 kg) rozpoczął drogę do medalu od wygranej z Łukaszem Kliszem z Bytomskiej Akademii Boksu. W następnym pojedynku okazał się mocniejszy od Huberta Lustyka z Klubu Bokserskiego Płock, a następnie - już w ćwierćfinale - zwyciężył z Karenem Ghazaryanem reprezentującym KS Skalnik Wiśniówka. Zawodnik chełmskiego Olimpu na swoją korzyść rozstrzygnął również półfinał, w którym okazał się skuteczniejszy od Patryka Lachowicza ze Stowarzyszenia Boks Lubin. W starciu o złoto Frymus krzyżował rękawice z Oskarem Mańką (Sporty Walki Gostyń) i po wyrównanej walce przegrał na punkty 1:4. Tym samym zdobył tytuł wicemistrzowski i wrócił do Chełma ze srebrnym krążkiem.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: piwosz Treść komentarza: I czego skamlesz?????? Chmielaki odbywają się co roku od początku lat siedemdziesiątych. Jakoś miasto nie zawaliło się od smakoszy piwa. Proponuję abyś zamkną się w jakiejś ciemnej jamie i nie wychodził przez czas trwania święta chmielu. Ja tam lubię piwo i tą imprezę jak wielu zwykłych normalnych na ciele i umyśle ludzi. Pozdrawiam i życzę miłego spędzania czasu w jamie. Data dodania komentarza: 15.08.2026, 17:54 Źródło komentarza: Krasnystaw. Chmielaki 2026: zmiany w organizacji ruchu. Te ulice zostaną wyłączone z ruchu Autor komentarza: m Treść komentarza: Następna inteligentna znalazła powód by czepić się Ukraińców. W artykule nie ma mowy o Ukraińcu. Ot 80 letni dziadek zjechał na lewy pas i stało się to co musiało się stać. Ale niedouczony wyborca jedynej słusznej rozpadającej się bandy nie potrafiący poprawnie napisać nazwę obcokrajowca wypyszcza się nie wiadomo po co. To pokłosie tych, którym potrzebny jest wróg. Kiedyś były to kraje zachodnie, dziś Ukraina, Niemcy, Żydzi i ciekawe kiedy pojawi się następny wróg. Historia lubi się powtarzać. Data dodania komentarza: 15.08.2026, 17:46 Źródło komentarza: Wypadek na trasie Chełm-Hrubieszów. 80-latek zjechał na przeciwległy pas Autor komentarza: Wuw Treść komentarza: Nie rozumiem. Pan chciał narazić swoje życie i miał do tego prawo, po co na siłę go próbować ratować? Dać mu pływać, jak się utopi, to trudno. A nie, że polecenie ratownika to nakaz. Nawet ratownik nie ma prawa decydować o naszym życiu. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 11:21 Źródło komentarza: Okuninka. Pijany 32-latek wypłynął w głąb jeziora. Interweniował WOPR. Wezwano też policję Autor komentarza: Ola Treść komentarza: Super atrakcje, jedziemy. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 08:25 Źródło komentarza: Korowód, koncerty i lot balonem już 16 sierpnia Autor komentarza: Jano Treść komentarza: Ja jade normalnie a on szybko ominiał carny samochod ale prawie zaraz wypadek przy kradynstaw Data dodania komentarza: 13.08.2026, 21:09 Źródło komentarza: Wypadek podczas policyjnej kontroli. Zderzenie samochodów w Dziecininie. Auto dachowało w rowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama