Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Kolarstwo MTB

Zawodnicy Peletonu powiększyli dorobek medalowy

Kolarze GKK Peleton Okszów po raz kolejny popisali się dobrą formą i refleksem, stając na podium w dwóch wyścigach.

Świetny występ reprezentanci klubu zanotowali w Mistrzostwa Województwa Lubelskiego XC, które rozegrały się w bikeparku w Lublinie. Największym sukcesem było pierwsze miejsce Adama Rękasa, który sięgnął tym samym po tytuł mistrzowski. Zwycięstwa w swoich kategoriach dopisali do kont również Izabela Łatka i Oliwier Kryszczyszyn. Do dorobku Peletonu brązowy krążek dołożył jeszcze Maciej Opolski, któremu w sięgnięciu po złoto przeszkodził defekt korby. Ponadto na siódmym miejscu w swojej kategorii uplasował się Paweł Semeniuk.

W tym samym czasie Mateusz Bodio brał udział w popularnym wśród kolarzy ultramaratonie Ultra Duch Puszczy w Białowieży i na dystansie 260 km wywalczył najniższy stopień podium.

Czytaj również:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama