Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Taekwondo

Zawodnicy Songo ponad sto razu na podium

Pierwsza połowa 2025 r. była bardzo pracowita, ale zarazem bardzo owocna dla reprezentantów UKS-u Songo.
Zawodnicy Songo ponad sto razu na podium

Autor: Songo Taekwondo

Od stycznia do końca czerwca wychowankowie klubu startowali w turniejach lokalnych, jak również w dalszych częściach Polski, z sukcesami rywalizując zarówno z rodzimymi, jak też zagranicznymi rywalami. Wśród tych startów były również trzy rangi Pucharu Polski, a także Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Pierwsze półrocze taekwondocy UKS-u Songo zakończyli wynikiem 24 złotych, 32 srebrnych i 59 brązowych medali.

- Był to czas wzmożonej pracy, zarówno wśród zawodników, jak również trenerów, a wnioski z turniejów wyciągaliśmy na bieżąco, żeby z każdym kolejnym startem piąć się jeszcze wyżej - podsumowuje trenerka Katarzyna Kornicka. - Ponadto, analizowaliśmy indywidualne postępy każdego zawodnika, aby wiedzieć, czy może już brać udział w turniejach rankingowych, czy jednak powinien pozostać jeszcze na niższym stopniu szkolenia. Przed nami wakacje, podczas których czeka nas obóz wypoczynkowy w Zakopanem w lipcu, a w sierpniu weźmiemy udział w obozie przygotowawczym do nowego sezonu, który odbędzie się w Krasnobrodzie.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: piwosz Treść komentarza: I czego skamlesz?????? Chmielaki odbywają się co roku od początku lat siedemdziesiątych. Jakoś miasto nie zawaliło się od smakoszy piwa. Proponuję abyś zamkną się w jakiejś ciemnej jamie i nie wychodził przez czas trwania święta chmielu. Ja tam lubię piwo i tą imprezę jak wielu zwykłych normalnych na ciele i umyśle ludzi. Pozdrawiam i życzę miłego spędzania czasu w jamie. Data dodania komentarza: 15.08.2026, 17:54 Źródło komentarza: Krasnystaw. Chmielaki 2026: zmiany w organizacji ruchu. Te ulice zostaną wyłączone z ruchu Autor komentarza: m Treść komentarza: Następna inteligentna znalazła powód by czepić się Ukraińców. W artykule nie ma mowy o Ukraińcu. Ot 80 letni dziadek zjechał na lewy pas i stało się to co musiało się stać. Ale niedouczony wyborca jedynej słusznej rozpadającej się bandy nie potrafiący poprawnie napisać nazwę obcokrajowca wypyszcza się nie wiadomo po co. To pokłosie tych, którym potrzebny jest wróg. Kiedyś były to kraje zachodnie, dziś Ukraina, Niemcy, Żydzi i ciekawe kiedy pojawi się następny wróg. Historia lubi się powtarzać. Data dodania komentarza: 15.08.2026, 17:46 Źródło komentarza: Wypadek na trasie Chełm-Hrubieszów. 80-latek zjechał na przeciwległy pas Autor komentarza: Wuw Treść komentarza: Nie rozumiem. Pan chciał narazić swoje życie i miał do tego prawo, po co na siłę go próbować ratować? Dać mu pływać, jak się utopi, to trudno. A nie, że polecenie ratownika to nakaz. Nawet ratownik nie ma prawa decydować o naszym życiu. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 11:21 Źródło komentarza: Okuninka. Pijany 32-latek wypłynął w głąb jeziora. Interweniował WOPR. Wezwano też policję Autor komentarza: Ola Treść komentarza: Super atrakcje, jedziemy. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 08:25 Źródło komentarza: Korowód, koncerty i lot balonem już 16 sierpnia Autor komentarza: Jano Treść komentarza: Ja jade normalnie a on szybko ominiał carny samochod ale prawie zaraz wypadek przy kradynstaw Data dodania komentarza: 13.08.2026, 21:09 Źródło komentarza: Wypadek podczas policyjnej kontroli. Zderzenie samochodów w Dziecininie. Auto dachowało w rowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama