Przypomnijmy, że pulmonolodzy nie wycofali swoich wypowiedzeń, a dyrekcji placówki nie udało się znaleźć na ich miejsce innych specjalistów, dlatego od 1 czerwca oddział chorób płuc zawiesił swoją działalność.
– Mamy dobrze doposażoną pulmonologię, bardzo kompetentny personel pielęgniarski i jestem przekonany, że oddział od września będzie działał – powiedział nam prezes ZSN, Mariusz Paszko. Szpital ruszył z kampanią informacyjną. Rekrutacja trwa. Zainteresowani powinni kontaktować się z działem kadr ZSN pod nr tel. 84 677 5021 lub pisać na adres: [email protected] (w tytule wiadomości należy wpisać „Rekrutacja Lekarz” i podać specjalizację).
Czytaj też:










![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze