Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
MTB

Zaczynają się znów rozpędzać

Połowa czerwca minęła kolarzom GKK Peleton Okszów na starcie w trzech zmaganiach, a z części tras udało im się wrócić z medalami.
Zaczynają się znów rozpędzać

Autor: Orient Gravel

Troje reprezentantów klub miał na 120-kilometrowym dystansie ultramaratonu Orient Gravel, który został poprowadzony ścieżkami gminy Żmudź. Adam Rękas zajął trzecie miejsce open i również trzecie w swojej kategorii wiekowej. Kamila Bagan z kolei dotarła do czwarte lokaty w swojej grupie oraz do szóstej open. Stanisław Próchniak natomiast zajął piąte miejsce wśród równolatków i ósme open.

W tym samym czasie dwójka kolarzy Peletonu brała udział w dwóch wyścigach z cyklu Poland Bike Marathon. W Młochowie Izabela Łatka na dystansie fun wygrała zarówno w kategorii wiekowej, jak też open, a Oliwier Kryszczyszyn na dystansie mini był czwarty. W zmaganiach tego samego cyklu, ale w Stoczku Łukowskim, Izabela sięgnęła po brąz, zaś Oliwier po srebro.

Maciej Opolski, jeszcze jeden reprezentant Peletonu startował natomiast w Pucharze Piaseczna MTB, gdzie zajął czwartą lokatę w grupie wiekowej oraz 29. open.

Teraz czytane:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama