Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się wynikiem 2:1 dla biało-zielonych, a po zmianie stron jeszcze bardziej przejęli inicjatywę, co przełożyło się na pewne zwycięstwo. Ten mecz bym zarazem ostatnim dla części zawodników, którzy ze względu na starszy wiek, od przyszłego sezonu będą zasilali skład rezerw Chełmianki.
- Jeżeli chodzi o rozgrywki w I lidze, które już za nami, to jestem zadowolony z wyniku, ponieważ zrealizowaliśmy cel, jakim było utrzymanie - mówi trener Paweł Fornal. - Niestety, część z naszych zawodników musiała walczyć z kontuzjami, a dwie kluczowe osoby ze składu miał operację. Mimo wszystko i mimo tych trudności, drużyna pokazała, że potrafi walczyć i kiedy brakowało jakości, to chłopaki nadrabiali zaangażowaniem.
Czytaj także:



Napisz komentarz
Komentarze