Złoty krążek zawiesiła na szyi po udanym występie na 50 m stylem grzbietowym, czyli swojej koronnej konkurencji. Do tego dołożyła dwa srebra również w pływaniu grzbietem, ale na dystansach 100 m i 200 m. Do tego Zuzanna Zdybel dołożyła jeszcze brązowy medal w klasyfikacji open oraz dwie piąte lokaty - na 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem motylkowym.
Dla wychowanki krasnostawskiego Wodnika był to ostatni występ przed lipcowymi Mistrzostwami Polski.
Teraz czytane:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [3-5-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-26-4-2026-1777763633.jpg)
![Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA] Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-lasu-w-powiecie-bilgorajskim-200-strazakow-walczy-z-zywiolem-zdjecia-1777997367.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze