Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama kebab
Lekkoatletyka

Dobre występy w Lublinie

Reprezentanci MKL-u Chełm są już po inauguracji sezonu letniego, który rozpoczęli od startu w I mityngu kwalifikacyjnym LOZLA w stolicy naszego województwa. Na przeszkodzie w osiąganiu dobrych rezultatów nie stanęła im nawet wietrzna pogoda.
Dobre występy w Lublinie

Startująca w rzucie oszczepem Maja Krzywicka osiągnęła rezultat 24,78 m. Pozostali lekkoatleci MKL-u zmierzyli sią natomiast z dystansami biegowymi. Grupa sprintu ścigała się na 150 i 300 m, a ich wyniki przedstawiają się następująco: Lena Marcyniuk - 18,89 sek. i 42,23 sek., Marta Wawryniuk - 19,92 sek. i 42,96 sek., Hanna Stachniuk - 20,05 sek. i 49,79 sek., Laura Toczko - 21,84 sek. i 48,51 sek., Laura Stempkowska - 21,88 sek. i 48,70 sek., Nikola Piątkowska - 22,40 sek. i 49,8 sek., Katarzyna Dragan - 23,21 sek. i 53,36 sek., Szymon Januszanis - 17,26 sek. i 36,61 sek., Miłosz Zazula - 18,59 sek. i 39,41 sek. (PB), a Nikodem Mil - 20,37 sek. i 44,5 sek. Na krótszym z tych dystansów rywalizowała Wiktoria Hryszko i dotarł do mety w 20,67 sek. Trójkę zawodników MKL wystawił jeszcze w biegu na 1000 m. Najszybciej poradził sobie z nim Bartłomiej Wrona - 3 min 0,14 sek. (PB), Kacper Marek finiszował w 3 min 14,4 sek. (PB), zaś Lena Skobel w 33 min 33,56 sek. (PB).

* PB - rekord życiowy

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: e-MieszkaniecTreść komentarza: Tyle pieniędzy wydanych a o Gali dowiedziałem się w dniu gali. Super ekstra! Tak trzymać.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 14:40Źródło komentarza: Chełm zapłacił 100 tys. zł za promocję podczas gali boksuAutor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetarg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama