Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Siatkówka

Vojsławia najlepsza w Leśniowicach

Zespół Vojsławii Wojsławice wygrał turniej miksów o Puchar Wójta, który był organizowany przez Urząd Gminy Leśniowice oraz miejscowy klub Astra. Rywalizację sędziowali Krzysztof Wypych i Dominik Saran.
Vojsławia najlepsza w Leśniowicach

Autor: Astra Leśniowice

Drużyna z Wojsławic pokonała w finale skład Volley Zamość, natomiast podium zamknęła Wola Uhruska. Na dalszych lokatach znalazły się kolejno zespoły: Astra Leśniowice I, Wierzbica oraz Astra Leśniowice II. Nagrody MVP trafił do Magdy Siwiec i Grzegorza Żołyniaka.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama