Młodziczki chełmskiego Tempa grały w IV turnieju o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego, który odbył się w w Szkole Podstawowej w Nałęczowie. Udało im się pokonać rywalki z pozostałych trzech zespołów - Nałęczowianki Volley Team, UKS-u Trójka Międzyrzec Podlaski oraz MKS-u Skałka Annopol - dzięki czemu zapewnił sobie zwycięstwo oraz awans.
Równolegle młodzicy UKS-u Tempo Chełm walczyli o przejście do wyższej ligi w Białej Podlaskiej. Wygrali 2:1 spotkanie z LKPS-em Lublin oraz 2:0 z UKS-em Trójka Międzyrzec Podlaski, ale finalnie musieli uznać wyższość gospodarzy z UKS-u Serbinów, ulegając im 0:2. Tym samym zakończyli turniej na drugiej lokacie, ale jeden z chełmskich młodzików - Mikołaj Artel - został powołany do kadry województwa lubelskiego.
Czytaj również:


Napisz komentarz
Komentarze