Do zdarzenia doszło 2 lutego po godzinie 19:00 na krajowej dwójce. Jak ustalili mundurowi, 44-latek podczas wyprzedzania kilku samochodów zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Za kierownicą siedziała 26-latka. Pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji jej życia nie udało uratować. W chwili zdarzenia mężczyzna w organizmie miał promil alkoholu. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury szczegółowo ustalają okoliczności wypadku. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów 44-letniemu kierowcy. Mężczyzna odpowiadał będzie za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
5 lutego bialski sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzn ma spędzić w areszcie trzy miesiące. Grozi mu kara do 20 lat pozbawienia wolności.
Pogrzeb niespełna 27-letniej ofiary pijanego kierowcy zaplanowano na sobotę, 8 lutego. Kobieta zostanie pochowana w Białej Podlaskiej.
CZYTAJ TEŻ:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)

![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)
![Samochód z 5 osobami wjechał pod pociąg. Śmigłowce LPR zabrały rannych [ZDJĘCIA] Samochód z 5 osobami wjechał pod pociąg. Śmigłowce LPR zabrały rannych [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-lubycza-krolewska-samochod-z-5-osobami-wjechal-pod-pociag-smiglowce-lpr-zabraly-rannych-zdjecia-1773176473.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze