Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Skandal w urzędzie. Jego pracownica kręciła tam filmy porno

49-letnia kobieta dorabiała sobie do urzędniczej pensji w branży porno. Ale nie po godzinach i nie we własnym domu. Pikantne filmy nagrywała w godzinach pracy w urzędzie.
Skandal w urzędzie. Jego pracownica kręciła tam filmy porno

Autor: iStock

Znajomi opisują ją jako atrakcyjną, zadbaną kobietę, która może się podobać wielu mężczyznom. Mowa o 49-letniej pracownicy Urzędu Miasta we Wrocławiu. 

Jest bohaterką seksafery, bo okazało się, że dodatkowe pieniądze zarabiała, rozbierając się przed kamerą i umieszczając filmy w sieci. Jak podaje serwis ujawniamy.com, który odkrył tę aferę, kobieta czuła się bardzo swobodnie – nie zasłaniała twarzy.

Za darmo i za opłatą

Może i nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że 49-latka rozbierała się w godzinach pracy w biurze.

„Na jednym z portali wciąż można je znaleźć. Z nagrań wynika, że robiła to w godzinach pracy w siedzibie urzędu. Na filmach widać wyraźnie wnętrza wrocławskiego magistratu” – dodaje fakt.pl.

Na stronach porno ma być sporo filmów. Niektóre są darmowe, za obejrzenie innych trzeba zapłacić. 

„Najwyraźniej nudzi się w pracy, bo umila sobie czas graniem w pornosach” – komentuje serwis ujawniamy.com.

Już tu nie pracuje

Urząd Miasta oficjalnie nie chce się odnieść do tej sprawy. Dlaczego?

– Z uwagi na jej charakter nie będziemy jej szerzej komentować – odpowiada Moniki Dubiec z Urzędu Miasta we Wrocławiu.

I dodaje, że kobieta już nie pracuje w ratuszu. 

– Ta pracowniczka złożyła wypowiedzenie – wyjaśnia.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama