Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Mikołaj odwiedził dzieci w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie [ZDJĘCIA]

Gorzkowskie mikołajki dla dzieci były pełne atrakcji. Zorganizowano bożonarodzeniowe warsztaty i tańce z Mikołajem.
Mikołaj odwiedził dzieci w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie [ZDJĘCIA]
Gorzkowskie mikołajki dla dzieci pełne był atrakcji skierowanych do najmłodszych mieszkańców gminy

Źródło: Centrum Społeczno-Kulturalne w Gorzkowie

W czasie piątkowej zabawy m.in. rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze przebranie mikołajkowe. Tryumfowali w nim: Zofia Łysakowska, Antonina Bielińska i Kornelia Padzińska a wyróżnienie otrzymali: Kacper i Zofia Szumscy.

– Imprezę mikołajkową, skierowaną do najmłodszych zorganizowaliśmy w naszym centrum po raz czwarty. Chcieliśmy, by prócz klasycznego wręczania prezentów nasze gminne pociechy spędził także „ze świętym” czas w inny sposób. Stąd też zaangażowaliśmy animatorkę zabaw, która poprowadziła różnorodne warsztaty – powiedziała nam Monika Błędkowska, dyrektorka Centrum Społeczno – Kulturalnego.

Dodatkowo organizatorzy zadbali o to, by w trakcie zabawy nie zabrakło poczęstunku dla najmłodszych.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z WYDARZENIA W GALERII (PONIŻEJ)

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JqTreść komentarza: A co mieszkańcy tych ośrodków robią na codzień? Moze jak chcą wiecej to niech zapracują? Poodsnieżają na mieście chociaż?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 18:35Źródło komentarza: Chełm. 48 zł dziennie za osobę. Spór o schroniska dla osób bezdomnychAutor komentarza: RomekTreść komentarza: Jak nie ma z czego robić oszczędności to jak? Ja to akurat rozumiem doskonale... raz w życiu wziąłem pożyczkę i skończyło się tak, że nie dałem rady spłacić bo straciłem pracę. No i z tego zrobił się dług,na szczęście spłacam w kruku więc w ratach. Ale odliczam kiedy skończę!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 16:25Źródło komentarza: Od wypłaty do wypłaty. Tak żyje dziś co piąty Polak: bez oszczędnościAutor komentarza: miejscowaTreść komentarza: Próbuje być politykiem, to dlatego! Ale on się do tego nie nadaje!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 15:03Źródło komentarza: Kadrowe zmiany w MOSiR pod lupą komisji. Radny wymusił debatęAutor komentarza: kasiaTreść komentarza: Może zacznij sie leczyć na nogi bo na głowę za późnoData dodania komentarza: 28.01.2026, 13:38Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediomAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A odpowiedzi wciąż brak. Czyżby fani pisu mieli coś do ukrycia. A może się wstydzą, że na takie coś oddali głos.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 10:29Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama