Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gm. Siennica Różana. Święto Tańca w Dzień Niepodległości [ZDJĘCIA]

W tym roku najważniejsze wydarzenie taneczne w powiecie krasnostawskim wypadło w czasie Narodowego Święta Niepodległości. Tego dnia hala sportowa Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej stała się areną tanecznych zmagań.
Gm. Siennica Różana. Święto Tańca w Dzień Niepodległości [ZDJĘCIA]
Już po raz 13. w Siennicy Różanej rozegrano turniej tańca o takim zasięgu

Już po raz 13. w Siennicy Różanej rozegrano turniej tańca o takim zasięgu. W rywalizacji o tryumf w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 wystartowało 180 par reprezentujących 40 klubów z Polski i Ukrainy, a także tancerze - soliści. 

Rywalizowano w 39 kategoriach wiekowych i stylistycznych. Prócz reprezentacji klubów z województwa lubelskiego, w tym z Białej Podlaskiej, Chełma, Janowa Lubelskiego, Lublina, Międzyrzeca Podlaskiego i Zamościa, stawili się również zawodnicy z Garwolina, Mielca, Warszawy, Przemyśla, Rzeszowa i Stalowej Woli, a także reprezentanci klubów zza naszej wschodniej granicy: z Kijowa i Łucka na Ukrainie.

Pierwsze pary pojawiły się na parkiecie w Siennicy Różanej o 11.00, a zwieńczeniem imprezy była tradycyjnie wieczorna gala z najbardziej widowiskowymi występami tegorocznego turnieju.

Szczegółowe wyniki turnieju znajduję się tutaj.

Jak co roku organizatorami wydarzenia byli wójt gminy Siennica Różana Leszek Proskura, Chełmskie Centrum Tańca RYTM i Zarząd Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Imprezę patronatem medialnym objęła nasza redakcja, a także Radio Bon Ton.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI Z TURNIEJU (PONIŻEJ)

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: staryTreść komentarza: 10-latek nie bardzo wie, o co chodzi z tą komunią (większość dorosłych, łącznie z plebanami też nie wie), to nich przynajmniej zapamieta i kojarzy ten event z prezentami i byciem w centrum uwagiData dodania komentarza: 21.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Banalizacja pierwszej komunii. Znany ksiądz alarmuje i uderza w biskupówAutor komentarza: cyklistaTreść komentarza: Precz z rowerami! Rowery na złom!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 13:54Źródło komentarza: Masz takie połączenie? Nie oddzwaniaj. To pułapka na abonentówAutor komentarza: ścieżki roweroweTreść komentarza: w krasnymstawie urzędnicy wpadli na genialny pomysł by wykazać się,że budują ścieżki rowerowe.Po prostu zabrali pieszym połowę chodnika ,postawili jakiś znak i gotowe!!Taka łatwizna prowadzi do kolizji i zagrożenia życia lub zdrowia pieszych!!!!!!gratulacje dla ,,oszczędnych i cwanych urzędników!!!!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:22Źródło komentarza: Masz takie połączenie? Nie oddzwaniaj. To pułapka na abonentówAutor komentarza: LeokadiaTreść komentarza: A posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek jest po której stronie?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 08:23Źródło komentarza: Betonowa inwestycja czy niezbędny rozwój? Spór o włodawskie centrum przesiadkoweAutor komentarza: blondynka kolejnaTreść komentarza: W czerwcu tego roku!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 07:01Źródło komentarza: Budowa ulicy Bojarskiego w Krasnymstawie wciąż na papierze. Skąd te opóźnienia? - pyta radny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama