Krasnostawscy strażacy dwukrotnie musieli interweniować w miejscowości Bończa podczas pożaru ścierniska. Pierwsze wezwanie otrzymali ok godziny 17.00, drugie zaś półtorej godziny później. W akcji uczestniczyli także druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kraśniczynie.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło też w miejscowości Leszczany, w gminie Żmudź. Po godzinie 18.00 chełmscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze kombajnu w trakcie pracy. Okazało się, że kierujący maszyną chciał uciec z pola, by ograniczyć traty, niestety przy tym uszkodził pobliską linię energetyczną.
W akcji uczestniczyli strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Żmudzi.
Czytaj także:
- Chełm. Odpady muszą być pod kontrolą. Jakie plany ma MPGK?
- Gm. Dubienka. To był dzień bociana w Skryhiczynie [ZDJĘCIA + FILMY]
- Obchody Święta Wojska Polskiego w Chełmie [ZDJĘCIA+FILMY]
- Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2022. Duża Modna Moda Damska [Kategoria: DEBIUT ROKU]
- Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2022. Restauracja Pstrągowo [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO]










![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze